Uzun bir aradır burada wordpress üzerine içeriklerini yayınlamıyordum. Fakat buraya da içerik girerek siteyi takip eden kişileri bilgilendirmek istedim. Hayat serüvenime yeni bir işte devam etmekteyim o yüzden çok fazla buraya vakit ayıramadım. Normalde her hafta wordpress üzerine veya sitedeki başlıklarla alakalı içeriklerimi burada sizinle paylaşıyordum. Bundan sonra bu duruma dikkat ederek daha fazla içerik girmeye çalışacağım 🙂

Moltitipi, e-ticaret yapan bir limited şirketi burada E-Ticaret Sorumlusu olarak çalışmaktayım. Gerçi benim açımdan sıfatların pek bir önemi yok. Tamamen iş odaklı, çözüme dayalı çalışıyorum. O yüzden tek bir sorumluluk altında kalmaktansa bütün bildiğim alanlarda ki sorumlulukları almayı seviyorum. Kimisi için bu yanlış bir durum olabilir sonuçta hepsine tam zamanlı olarak tam anlamıyla kendini veremiyorsun fakat işi sahiplendiğimi ben bu şekilde hissedebiliyorum. Daha önce çalıştığım bir ajansda da bunu yapmıştım. Çoğu zaman yararı oluyor diye düşünmekteyim. Kendim üzerine çok bahsettim şimdi gelelim bu Moltitipi nedir?

Moltitipi kadın giyim üzerine online satış yapan bir firma, ismini İtalyancadan alıyor. Dinamik, genç ve feminen… Adını İtalyan’ca bir çok çeşit anlamına gelen Moltitipi.com 2019 yılında kendine has tarzıyla, kaliteli kumaşları ve zarif kalıplarıyla şehirli kadının gardırobunda kendine yer buluyor. Moltitipi bir marka olarak online ortamda satış hayatına devam etmektedir. Kadın giyim konsunda birçok elbise modelleri, bluz modelleri, etek modelleri ve kadın giyim üzerine birçok model bulunmaktadır.

Müşteri odaklı olan bir firma bu sayede kadın giyim ürünlerimizde her zaman değişim ve iade söz konusudur. 7/24 iletişime geçip istek, öneri, şikayet ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Moltitipi kadın giyim ürünleri iç piyasada sadece moltitipi markası altında üretilmektedir. Elbise modellerimiz iç piyasada sadece Moltitipi’de yer almakta birlikte yurt dışı piyasasında kendine yer bulmaktadır. Modayı Türkiye’ye taşıyan moltitipi elbise modelleriyle öncü olmayı hedeflemektedir. Geniş fiyat yelpazesi ile her kesime hitap eden Moltitipi, elbise modelleri, bluz modelleri ile birçok firmaya örnek olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir